354 Kjøp Kroatia Landslagsdrakt WileyL

299 Kjøp Argentina Landslagsdrakt Candid

Den nederlandske kantspilleren likte en bemerkelsesverdig karriere etter å ha byttet PSV til Chelsea, vunnet back-to-back Premier League-titler før han vant La Liga med Real Madrid og deretter hevdet åtte Bundesliga-titler med Bayern München samt Champions League napoli Fodboldtrøje til Børn

Robben ble lokket til Stamford Bridge i begynnelsen av den romerske Abramovich-tiden, sammen med Petr Cech og Mateja Kezman, og var fast inventar på vingen under Jose Mourinho da siden vant back-to-back-titler og deretter dro for å bli med Real i 2007 Kjøp Italia Landslagsdrakt

Robben hadde blitt øremerket som en fremtidig stjerne i nederlandsk fotball da han fremdeles var tenåring, først med Groningen, og det var en rekke europeiske giganter som sirklet takket være hans prestasjoner for PSV Portugal Drakt Langermet

Ferdinand sier Robben var en av de vanskeligste kantspillerne han spilte mot og ønsker at han hadde sluttet seg til United, selv om han hevder nederlenderen ‘ikke likte lukten’ av klubbens treningsbane og begynte i Chelsea i stedet tilbake i 2004Rio Ferdinand sier at Manchester United burde ha signert Arjen Robben før han begynte i Chelsea og det gjorde han nesten — til han fikk en omvisning i klubbens Carrington -treningsbane

napoli Fodboldtrøje til Børn

Поделиться в соц. сетях

Опубликовано katlynodea565

Добавить комментарий